Prepnúť na desktopovú verziu stránok
menu_logo
Doprava Kuriérom/platba vopred nad 45 € ZDARMA

Albert Barillé - Bol raz jeden človek (kolekcia 6DVD)

Albert Barillé - Bol raz jeden človek (kolekcia 6DVD) od 39,99 €
 

* 37.99
Orientačná dostupnosť: na sklade

* Uvedená cena titulu je platná pri použití PROMO kódu: hudobnysk


Zaradenie
:
Nosič
:
Počet nosičov
:
1
V ponuke od
:
05.12.2016


Na tejto 6 - DVD kolekcii budete mať možnosť zoznámiť sa s novým francúzským seriálom Bol raz jeden... človek. Je to vlastne taký dejepis a história v kocke. V celkom 26 dieloch spoznáte evolučný vývoj človeka od praveku až po človeka novodobej histórie. Základnou myšlienkou každého dielu seriálu je ukázať vám – divákom niektoré významné události v histórii ľudstva. Zábavným a vtipným dejom seriálu vám v každom diely ukážeme zaujímavé príbehy z našej ľudskej histórie. Každá doba má svojich hrdinov alebo udalosti, tie najpodstatnejšie uvidíte práve v tejto kolekcii. Celým seriálom nás sprevádza už známa postava Maestra a tiež rodiny, ktorú vždy uvidíte v ľavom hornom rohu obrazovky. Hodiny Vám ukážu v akej dobe se práve nachádzate. V prvých dieloch uvidíte vznik našej planéty Zem a postupný vývoj prvých buniek a organizmu až k primátom, predchodcom človeka. Uvidíte, ako vyzeral a žil človek neandrtálský, človek kromaňonský a další predkovia praľudí. Priblížime si dobu osídlenia Nílu a stavby obrovských chrámov a pyramíd. V daľších dieloch seriálu tiež navštívíme históriu starého Grécka, Babylónskej a Rímskej ríše. S Marcom Polom se vydáme na cesty a s Leonardom Da Vincim spoznáme krásu Renesancie. Uvidíme tiež, akým spôsobom bola objavená Amerika a ako prebiehalo jej osídlenie Európanmi. Koniec vlády králov a šlachty vo Veľkej francúzskej revolúcii a dobu Osvietenstva. Na začiatku 19. storočia spoznáme prvých staviteľov železníc a budeme svedkami víťazstva naftových motorov nad parou, vynájdenie elektriky a tiež prvých pokusov o lietanie. Neskôr v ďaľších dieloch budeme sledovať lety do vesmíru a nahliadneme do predstav o budoucnosti ľudí a planety Zem, podľa autora seriálu pana Alberta Barillé.
Názvy jednotlivých epizód:Informácie o interpretoviHodnotenie CD


Máte CD vypočuté? Napíšte Vaše hodnotenie CD a informujte ostatným užívateľov a návštevníkov internetového obchodu.Komentáre k hudobnému titulu


 
TIP Profesionálna TVORBA WEB STRÁNOK a MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ. Propagujte svoju firmu, produkt, akciu profesionálne a lacno. Viac informácií na www.wsd-europe.com.
Môj účet
Prihlásenie Nová registrácia